NoseFrida - aspirator, odciagacz kataru

Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 29,00 zł

Opis produktu NoseFrida - aspirator, odciagacz kataru

Wygodny w użyciu aspirator do nosa NOSE FRIDA pozwala szybko usunąć wydzielinę z noska niemowlęcia. Końcówkę umieszczamy w dziurce noska, zaś przez ustnik wciągamy powietrze, aby wyssać wydzielinę. Nie ma tutaj ryzyka przeniesienia infekcji z dziecka na rodzica. Odpowiednio wyprofilowana i delikatna końcówka nie powoduje podrażnień. Zestaw zawiera wymienne filtry, a aspirator czyści się szybko i łatwo.


ASPIRATOREK GOTOWY DO UŻYCIA + SPOSÓB UŻYCIA

 

 

 

Ułóż dziecko w pozycji leżącej. Jeśli wydzielina jest gęsta, wkropl do nosa niewielką ilość soli fizjologicznej dostępnej w aptece. Przyłóż końcówkę przyrządu do otworu nosowego dziecka, a następnie wciągnij powietrze przez ustnik. W razie potrzeby - powtórz czynność.

Po każdym użyciu należy wymyć aspirator ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń, dokładnie wypłukać oraz w razie potrzeby wymienić filtr higieniczny (min. raz dziennie).

 

ZDOBYTE NAGRODY:

 

 

 

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.