Aspirator odciągacz kataru KATAREK

Dostępność:
Jest Jest
Cena: 50,00 zł

Opis produktu Aspirator odciągacz kataru KATAREK

Aspirator - odciągacz kataru " KATAREK "

 

KATAREK to innowacyjny aspirator (odciągacz kataru), przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności siąkania noska.

Można go stosować już od pierwszego miesiąca życia.

KATAREK odsysa zalegającą wydzielinę dzięki odpowiednio zmodyfikowanej sile ssącej domowego odkurzacza (800-1500W).

Jednostajna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacz po odpowiednim zmniejszeniu w komorze redukcyjnej odciągacza gwarantuje skuteczność zabiegu, jest bezpieczna dla dziecka dodatkowo szybko oczyszcza nos i zatoki.

Przeźroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny.

Odciąganie zalegającego kataru jest uzupełnieniem leczenia medycznego (warunkiem skuteczności, leków aplikowanych do nosa jest oczyszczenie go z wydzieliny), poprawia samopoczucie, umożliwiając swobodne oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom związanym z katarem

Produkt wykonany jest z bezbarwnego tworzywa sztucznego.

Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest podłączenie go do rury ssącej domowego odkurzacza (800-1500W).

Poprzez zastosowany w aparacie system próżniowy, siła ssąca odkurzacza jest zredukowana do stopnia umożliwiającego bezpieczne a zarazem skuteczne usunięcie wydzieliny z nosa i zatok.W przypadku najmłodszych dzieci ssanie dodatkowo może być zredukowane poprzez regulację odkurzacza (suwakiem przy rurze ssącej lub pokrętłem siły ciągu)

 

INSTRUKCJA

 Niemowlę lub dziecko umieszczamy w pozycji siedzącej lub innej pozycji umożliwiającej łatwe przytrzymanie dziecka. Końcówkę odciągacza oznaczoną literą A należy szczelnie podłączyć do rury ssącej odkurzacza. Część odciągacza oznaczona literą B winna być z jednej strony szczelnie umieszczona w części C, a z drugiej strony w otworze nosowym dziecka. Odciąganie powinno trwać kilka sekund w sposób przerywany aż do całkowitego usunięcia wydzieliny z obu dziurek nosa. W celu rzetelnego oczyszczenia noska odciągacz należy przemieszczać w otworze nosowym w kierunku góra-dół. Odciąganie można powtarzać kilka razy dziennie aż do usunięcia wydzieliny. Zaleca się, aby po każdorazowym zabiegu nawilżyć śluzówkę nosa dziecka.


ELEMENTY SKŁADOWE ASPIRATORKA

http://arusiowo.gto.pl/pro_1/AKCESORIA/katarek/1.jpg

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.