Avent smoczek do butelki 0m+ (mini)

Producent: Avent
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 17,80 zł

Opis produktu Avent smoczek do butelki 0m+ (mini)

Ergonomiczny kształt smoczka do butelki Avent sprawia, że dziecko może swobodnie kontrolować przepływ pokarmu. Zapobiega to zakrztuszeniom, wypluwaniu oraz przekarmieniu. Dzięki specjalnej osłonce powietrze w trakcie karmienia jest odprowadzanie do butelki, co zapobiega kolkom i rozdrażnieniu. Smoczek do butelki Avent jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia. Został wyprodukowany z silikonu bez Bisfenolu A.
 

Łatwe przyssanie dzięki wyjątkowej osłonce

Wyjątkowa osłonka otwiera się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co zapewnia mu większy komfort.

 

Znacznie krótszy stan rozdrażnienia

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że klasyczna butelka Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.

 

Smoczek został wykonany z silikonu — materiału niezawierającego bisfenolu A*

 

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.