Avent smoczek do butelki 1m+ (wolny)

Producent: Avent
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 17,80 zł

Opis produktu Avent smoczek do butelki 1m+ (wolny)

Smoczek do butelki Avent pozwala dostosowywać tempo ssania do potrzeb dziecka. Zapewnia to większy komfort jedzenia oraz zapobiega zakrztuszeniu lub przekarmieniu. Specjalna budowa smoczka wpływa na obniżenie częstotliwości występowania kolki oraz działa kojąco na maluszka. Jest on przeznaczony dla dzieci, które ukończyły pierwszy miesiąc życia. Smoczek został wyprodukowany z silikonu i jest pozbawiony Bisfenolu A. 

Łatwe przyssanie dzięki wyjątkowej osłonce

Wyjątkowa osłonka otwiera się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co zapewnia mu większy komfort.

 

Znacznie krótszy stan rozdrażnienia

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że klasyczna butelka Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.

 

Smoczek został wykonany z silikonu — materiału niezawierającego bisfenolu A*

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.