Avent smoczek do butelki 3m+ (średni)

Producent: Avent
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 17,80 zł

Opis produktu Avent smoczek do butelki 3m+ (średni)

Klasyczny smoczek do butelki Avent posiada wyjątkową budowę, która umożliwia kontrolę przepływu pokarmu przez dziecko, dzięki czemu komfort jedzenia jest dużo wyższy niż przy użyciu zwykłego smoczka. Specjalna osłonka zapewnia dopływ powietrza do butelki, a nie brzuszka niemowlęcia, co zapobiega kolkom i rozdrażnieniu. Kojący wpływ smoczka jest widoczny szczególnie w nocy. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 miesiąca.
 

Łatwe przyssanie dzięki wyjątkowej osłonce

Wyjątkowa osłonka otwiera się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co zapewnia mu większy komfort.

 

Znacznie krótszy stan rozdrażnienia

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że klasyczna butelka Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.

 

Smoczek został wykonany z silikonu — materiału niezawierającego bisfenolu A*

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.