BabyOno niania elektroniczna z czujnikiem ruchu (196)

Producent: BabyOno
Waga: 1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 174,30 zł

Opis produktu BabyOno niania elektroniczna z czujnikiem ruchu (196)

Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu BabyOno to urządzenie pomagające w sprawowaniu opieki nad dzieckiem. Wyposażone w niezwykle czuły mikrofon, który dokładnie transportuje dźwięki. Charakteryzuje się zasięgiem do aż dwustu pięćdziesięciu metrów. Dzięki wygodnemu klipsowi nadajnik można przypiąć do ubrania. Trzy tryby pracy umożliwiają maksymalnie dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb.

 

Niania może pracować na 3 kanałach. Oznaczenia poszczególnych trybów znajdują się przy przełączniku , na odwrocie nadajanika,

PIR- tryb aktywny, regulowany czujnikiem ruchu, Przy odpowiednim ustawieniu czujnika, niania wykryje ruch dziecka, np próbę wydostania się z łóżeczka (kiedy czujnik skierowany jest na dziecko) lub ruch w jego otoczeniu np. zbliżające się do łóżeczka starsze rodzeństwo, czy np. zwierzę domowe ( kiedy czujnik skierowany jest na otoczenie dziecka). Matka usłyszy wówczas w swoim odbiorniku sygnał dźwiekowy (biip, biip, biip) oraz zobaczy migające zielone diody.

MIC - ten tryb łaczy w sobie działania klasycznej niania elektronicznej. W przypadku aktywności dziecka matka słyszy w swoim odbiorniku sygnał dźwiękowy ( głos dziecka) i migające diody (sygnalizacja świetlna). Jako opcję w tym trybie można włączyć alarm wibracyjny w odbiorniku. Sygnalizacja świetlna i wibracyjna jest bardzo przydatna, kiedy matka przebywa w głośnym pomieszczeniu i może nie usłyszeć głosu dziecka w odbiorniku,

PIR+MIC - teb tryb łączy w sobie działanie regulowanego czujnika ruchu z klasycznym działaniem niani elektronicznej, tzn jeśli czujnik wykryje ruch dziecka lub ruch w jego otoczeniu, matka usłyszy w odbiorniku sygnał dźwiękowy (biip, biip, biip)  oraz zobaczy migające zielone diody. Jeśli dziecko sie obudzi i zacznie płakać matka prz włączonym czujniku ruchu, usłyszy głos dziecka w odbiorniku oraz zobaczy migające diody ( alarm wibracyjny jako opcja).

 

W zestawie :

  • odbiornik
  • nadajnik
  • 2 x zasilacz sieciowy
  • 8 x bateria AAA
  • instrukcja obsługi

 

Dane techniczne :

  • zasięg: 250 m na otwartej przestrzeni
  • częstotliwość: 40, 665 Mhz / 40, 695 Mhz
  • bateria: odbiornik oraz nadajnik: 4x AAA lub 4 x AAA akumulator
  • podwójny czujnik – ruchu i dźwięku
  • dźwięk: 60 Hz

 

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.