BabyOno termoopakowanie 605 (kolory)

Waga: 0.50 kg
Dostępność:
Jest Jest
  • kolor
Cena: 38,40 zł

Opis produktu BabyOno termoopakowanie 605 (kolory)

Termoopakowanie  wraz z pojemnikiem na smoczek, to idealny zestaw na spacery, wyjazdy i do codziennego użytku dla mamy i maluszka.  Kolorystyka i design umożliwia ich dopasowanie do wózka dziecięcego. Wewnętrzny  materiał termoopakowania, w zależności od potrzeb pozwala utrzymać ciepłą lub zimną temperaturę płynu/pokarmu, poprzez znaczne spowalnianie procesu stygnięcia/nagrzewania. Opakowanie na smoczek, ułatwia utrzymanie smoczka w czystości, jego ergonomiczny kształt i zapięcie sprawiają, że opakowanie wraz ze smoczkiem mogą być przypięte w dowolnym miejscu aby być zawsze pod ręką. Termoopakowanie jest miękkie, zamknięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybki i łatwy dostęp do wnętrza. Termoopakowanie jest dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku butelek standardowych oraz większości butelek szerokootworowych oraz słoiczków. Oba produkty są wyposażone w wygodny uchwyt z zapięciem na rzep, który pozwoli na przypięcie do wózka lub torebki, lub przewieszenie przez dłoń mamy, co ułatwia przenoszenie i dostęp do zawartości.
 
 
TERMOOPAKOWANIE "BASIC" + POJEMNIK NA SMOCZEK GRATIS:
  • przydatne w podróży, na spacerze oraz  w domu
  • spowalnia proces stygnięcia/nagrzewania pokarmu
  • atrakcyjne wzory i kolorystyka dopasowane do toreb BASIC
  • zamknięcie na zamek błyskawiczny pozwala na łatwy i szybki dostęp do zawartości termoopakowania
  • pasek zapinany na rzep umożliwia dowolne mocowanie na do wózka, torby lub przewieszenie przez dłoń itp.
  • dodatkowe opakowanie na smoczek sprawia, że smoczek ułatwia utrzymanie smoczka w czystości i sprawia, że jest zawsze pod ręką

OPIS TECHNICZNY:
  • dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku butelek standardowych oraz większości butelek szerokootworowych oraz słoiczków
  • wnętrze termoopakowania wypełnione folią termoizolacyjną, która spowalnia proces stygnięcia/nagrzewania płynu/pokarmu. W zależności od temperatury wyjściowej płynu/pokarmu oraz warunków atmosferycznych utrzymuje temperaturę nawet do 3 godz. (nie zastępuje termosu)
  • wymiary: wys. 22 cm, szer.  14 cm

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.