Vtech niania elektroniczna cyfrowa BM1000

Dostępność:
Jest Jest
Cena: 99,00 zł99,00 zł

Opis produktu Vtech niania elektroniczna cyfrowa BM1000

Niania VTECH BM1000 to niewielki zestaw składający się z nadajnika i odbiornika, który pomoże Ci w opiece nad dzieckiem. Możesz pracować, odpoczywać i zajmować się wieloma innymi czynnościami, a nadajnik umieszczony w pokoju dziecka zarejestruje każdy dźwięk i natychmiast bezprzewodowo oraz w cyfrowej jakości przekaże go do odbiornika.Klasyczna elegancja, maksimum zalet w atrakcyjnej cenie
Usłyszysz każdy odgłos swojego dziecka nawetz odległości 300 metrów.  Cyfrowa transmisja sygnału znacznie zmniejsza szu my i zakłócenia powodowane przez inne urządzenia bezprzewodowe, eliminując niepożądane dźwięki.

 

Technologia DECT i wskaźnik głośności

Zestaw  pracuje w bezprzewodowej technologii DECT – cyfrowej transmisji dźwięku pozbawionego zakłóceń która zapewnia transmisję na odległość do 50 m wewnątrz budynku i do 300 m na otwartej przestrzeni. Odbiornik możesz mieć zawsze przy sobie – to niewielkie urządzenie wyposażono specjalny zaczep do paska, posiada również pięciostopniowy wskaźnik głośności (LED), który pozwala na regulację odsłuchu w zależności od natężenia dźwięków panujących w otoczeniu.

 

 

  • Technologia DECT – cyfrowa transmisja bezprzewodowa oznacza bezpieczeństwo i wysoką jakość pozbawionego zakłóceń dźwięku
  • Tryb obniżonej emisji fal ECO
  • Wskaźniki natężenia dźwięku. 5 poziomów głośności (2 czerwone/3 zielone diody LED)
  • Odbiornik z zaczepem do paska
  • Komplet akumulatorków fabrycznie załączony do odbiornika
  • Regulacja głośności odsłuchu
  • Wskaźnik zasilania informuje, czy nadajnik w pokoju dziecka jest włączony, czy wyłączony

   

14 dni na zwrot towaru!

Zakupione u nas produkty można zwrócić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że odsyłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.

Tylko oryginalne produkty

Nasz sklep sprzedaje tylko sprawdzone produkty stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Bezpieczeństwo zakupów

Oprogramowanie naszego sklepu dba o to, by Państwa dane były u nas bezpieczne i nigdzie nie wyciekły.

Dostawa w 24 godziny!

W przypadku wyboru wysyłki kurierskiej zdecydowana większość paczek dociera do klienta na drugi dzień roboczy po nadaniu.